fbpx

Aplikace oberlo –  nejlepší aplikace pro dropsipping

Najděte si na Aliexpressu jakýkoliv produkt a začněte jej ihned prodávat.

Jak oberlo funguje?

Najdete si produkty, které chcete prodávat. Během pár kliknutí naimportujete produkt i s popisky a fotkami do vašeho e-shopu. Poté když e-shop spustíte a příjde vám objednávka, dáte pokyn prodejci k odeslání zboží Vašemu zákazníkovi. Prodejce na Aliexpressu poté pošle produkt Vašemu zákazníkovi. Stránku s produktem si můžete podle sebe jakkoliv editovat, vytvořit si tak pro produkt vlastní text, nebo si fotky upravit dle vašich představ, nebo si nafotit fotky úplně nové. Nemusíte mít obavu ani o prodejní cenu, protože chceme mít pěknou marži, tak pomocí Oberla můžete nastavit, jak vysoká přirážka má být k ceně napočítána. Jakmile budete s obsahem webu spokojeni, můžete web vypustit do světa. A sledovat Vaše zásilky.

Aplikace Oberlo – aneb jak na prodej zboží z Číny

Co je to Oberlo?

Oberlo je prodejní platforma, díky které můžete do svého e-shopu naimportovat rychle a snadno produkty z Aliexpressu, které můžete v několik následujících krocích začít prodávat. Nejste nijak omezení typem produktů můžete prodávat přes přívěsky na krk, oblečení nebo elektronické produkty. Oberlo také pomůže s výběrem vhodného dodavatele, který je spolehlivý a má dobré recenze. Jakmile obdržíte objednávku, tak ji pošlete na dodavatele, který se již postará o balení produktu a odeslání.

Oberlo je dostupné celosvětově a získat aplikaci můžete prostřednictvím e-shopového řešení shopify

Kolik Oberlo stojí?

V základní verzi je aplikace zdarma a to až do 500 produktů a 50 objednávek za měsíc. Úplně nejlepší řešení je tímto tarifem začít a do budoucna si tarif navýšit.

Jak mohu aplikaci Oberlo získat?

Stačí si zdarma založit účet na e-shopové platformě Shopify a můžete se pustit do práce.