fbpx
Nízké marže - To platí zejména, když prodáváte velmi konkurenční zboží. Když budete mít nižší konkurenci, budete mít lepší marže, ale obvykle ne přehnaně vysoké. Proto se budete muset zaměřit na získání větších prodejů, abyste dosáhli pěkného zisku.

Nemáte kontrolu - Pokud jde o skladování produktů, odbavování objednávek a přepravu, věci jsou zcela mimo váš dosah. Musíte se spolehnout na své dodavatele, že udělají vše správně a budou fungovat bez problémů. Budete se také muset naučit, jak řešit tyto problémy.

Zákaznický servis -  Jelikož nemáte vliv na předchozí bod, můžete se setkat se stížnostmi zákazníků. Budete muset nést vinu za to, že Váš může udělat něco špatně. Pokud se však soustředíte na spokojenost svých zákazníků, měli byste být schopni reagovat a vše vysvětlit a případně mít nachystáno eso v rukávu, aby se k vám zákazníci vraceli. 

Zpracování objednávky může být obtížné. Pokud máte více než jednoho dodavatele, věci se pak mohou komplikovat. Dodavatelé mohou mít různé možnosti dopravy nebo různé způsoby zpracování objednávek a fakturace. Proto doporučuji začít nejprve se třemi dodavateli.

O výhodách a nevýhodách online podnikání celkově. Jsme napsali další článek.