fbpx
Založte si dropshippingový
e-shop

Stáhněte si e-book, s tipy, jak nastartovat vlastní e-shop.

Zadejte zde Váš e-mail a pošleme Vám e-book. Dnes zdarma!

Přemýšlíte o tom, že si založíte e-shop? Rádi byste si vytvořili další příjem k Vaší práci nebo se chcete e-shopem živit a už do Vašeho zaměstnání nechodit?
Využijte této doby a více volného času a rozjeďte si vlastní podnikání - nikdy to nebylo jednodušší.

V čem jsou výhody podnikání na internetu?

Nejsou potřeba velké vstupní náklady​

Nejste limitováni podnikáním jen v ČR

Můžete vyrůst z nuly na milion

Budete sami sobě šéfem

Proč se věnovat dropshippingu?

Dropshipping je metoda podnikání, u které vlastníci e-shopu nemusí mít žádné sklady. Droppshiping není nic nového. Také nejznámější e-shop na světě Amazon používá tento obchodní model. V současné době až 33% z celkové odvětví e-commerce zastupuje právě obchodní model dropshiping.

V čem jsou výhody u tohoto typu podnikání?

Je jednoduché začít

Nemusíte mít skladové zásoby

Snadné škálování sortimentu

Můžete pracovat s nízkým rozpočtem

úSPĚŠNÉ PŘÍBĚHY DROPPSHIPINGOVÝCH PODNIKATELŮ

3 Studenti vysoké školy, si založili tento e-shop s příběhem. Tito studenti chtěli najít perfektní košili, které se hodí na více účelů, jako je pohodová projíždka na kole, čas v práci, nebo večerní posezení s přáteli. Vlastní značku rozjeli v roce 2008, z jejich sen se stal skutečností a začali prodávat oblečení. Za pár let, jejich působení jejich příjmy přesáhly 1,5 milionu dolarů. Toto číslo stále roste.
Taylor Stitch
Móda
Fitness je jedna z velkých odvětví na internetu.Všichni se cítíme lépe, když jsme ve skvělé kondici. O nalezení správné rovnováhy mezi módou a funkcí se postaral právě Gymshark. Gymshark je značka fitness s fitness oblečením, která začala ve Velké Británii s několika středoškoláky v roce 2012. Ben Francis a jeho přátelé zahájili sítotisk i v garáži, která od té doby neustále roste. Dnes už je značka rozšířená ve 131 různých zemích po celém světě.
Gymshark
Fitness oblečení
Toto je inspirativní příběh, protože vše začal tvořit 17letý Johan, který měl vášeň pro hodinky. Podařilo se mu vytvořit obchod, který ze začátku nevydělával vůbec nic ale již za rok mu e-shop přinesl příjmy 13 500 dolarů. Nelíbilo se mu pracovat pro nikoho jiného, ​​a tak se rozhodl jít cestou svojí vášně. Ačkoli byla cesta trochu hrbolatá, nenechal se strhnout a začal si uvědomovat, že chce předat hodnotu do života zákazníků. Proto se snažil zkoušet různé způsoby, jak oslovit zákazníky. Podívejte se na jeho komunikaci sami.
Watch Outfitters
Hodinky

Vybudujte si vlastní e-shop. Dělejte co Vás baví a získejte finanční svobodu a kontrolu nad svým životem.

Vyplňte Váš e-mail, a pošleme Vám e-book, s návodem, jak nastartovat vlastní dropshippingový e-shop. 

Co se v e-booku dozvíte?

  • Jak vybrat produkt k prodeji
  • Jak vybrat platformu pro prodej
  • Jak propagovat e-shop s konkrétním tipem od Amerických dropshipperů