fbpx


V digitálním světě e-shopů se konkurence neustále zvětšuje a podnikatelé hledají inovativní způsoby, jak zlepšit své podnikání a zvýšit prodeje na e-shopech.. Jedním z klíčových nástrojů, který přináší revoluci v marketingu na e-shopech, je aplikace Deeply, využívající pokročilou umělou inteligenci. V tomto článku se podíváme na to, jak může aplikace Deeply změnit e-shopy a jakou přidanou hodnotu přináší.

Copywritting

Umělá inteligence (AI) se stává silným nástrojem i v oblasti copywritingu, který pomáhá podnikům vytvářet efektivní a poutavý obsah – umělá inteligence využívá takové fráze, které by Vás třeba rozhodně nenapadly. Při tvorbě textů umělá inteligence dokáže pomoci s formulací nadpisů, tvorbou propagačních textů, optimalizací obsahu pro vyhledávače a dokonce i s tvorbou scénářů pro videa. Tím e-shopům umožňuje dosáhnout efektivnější tvorby obsahu, zvýšit konverzní poměr a zlepšit celkovou účinnost jejich marketingových kampaní. Přestože umělá inteligence může asistovat v procesu copywritingu, stále je nezbytné mít lidský faktor a kreativitu, která dodává unikátnost a emocionální přitažlivost kvalitnímu copywritingu. Spolupráce mezi umělou inteligencí a copywriterem tak může přinést vynikající výsledky a posunout marketingovou komunikaci na vyšší úroveň. I přesto, že si můžete vyzkoušet sepsat texty umělou inteligencí, vždy by měl pracovník z marketingu texty, zkontrolovat upravit je na daný produkt. Ale hlavní je také správně úkol AI zadat. Tak abyste dosáhli kýženého výsledku.

Deeply: Revoluční program využívající umělou inteligenci pro usnadnění práce v online marketingu a ve Vašem podnikání ať už máte dropshippingový e-shop nebo jiné podnikání.

Jak může pomoci AI a nástroj Deeply s tvorbou videa?

Pomocí deeply můžete vytvořit scénář videa, titulky do videa, chytlavý nadpis do Youtube videa, když už nevíte co vymyslet a natáče Deeply za Vás vymyslí i nápady, které můžete natočit. Pokud přemýšlíte, že byste se měli začít zabývat Tik Tokem i s tím Vám deeply pomůže… vygeneruje Vám nápady pro videa i texty. 

E-mailing 

Pokud už Vám došly nápady, co stále psát do emailingu, je zde Deeply. Vygeneruje Vám zajímavé a chytlavé předměty. Jen se někdy stává, že jsou předměty hodně dlouhé. Tak si je pro jistotu překontrolujte a případně zkraťte. Jakmile si vygenerujete předmět emailu, tak Vám pak Deeply napíše ještě i celý email. My si ještě vše upravujeme a použijeme třeba jen jeden odstavec. Myslíte si, že je použití Deeply složité? Vůbec ne, stačí zadat jen – o čem má email být, délku emailu, a ton hlasu. A deeply už se o vše postará. 


SEO a umělá inteligence? 

Chcete ušetřit trochu času psaním seo title a seo description? Ideální příležitost je využít umělou inteligenci. Deeply Vám snadno vytvoří SEO meta popisek a SEO meta titulek pro Váš web. Stačí jen zadat téma Vaší stránky, shrnout obsah co máte na stránce, napsat jaké je Vaše cílové publikum, hlavní klíčová slova a výzvu k akci. Vyzkoušejte to zdarma.

Magnet pro sběr emailů

Nenapadá Vás jaký vytvořit na sběr emailů pro Váš e-shop nebo web? Víte, že Vám jej hravě může vygenerovat umělá inteligence? Jen to zkuste sami budete překvapení, co vše umělá inteligence za Vás vymyslí! 


Tvorba person

Chcete konečně pro Váš projekt stanovit persony a lépe se do nich vcítit? S tím Vám jednoduše může pomoci umělá inteligence, konkrétně v Deeply můžete najít tvorbu: potenciálního profilu zákazníka – získat podle toho pocity zákazníka, jeho frustrace a přání. Abychom šli ještě více do hloubky deeply nabízí funkci deníku Vašeho zákazníka, kde budou popsány i jeho pocity a podobně. Zkuste více pochopit Vaše klienty s umělou inteligencí. 

Práce s texty v podání umělé inteligence

Chcete trochu vylepšit Vaše texty na e-shopu? Deeply nabízí hned několik funkcí, které si jistě oblíbíte. Jako například zkracovač vět, vylepšovač obsahu, tvorbu produktových textů na e-shop. Zkoušeli jsme to všechno. Samozřejmě musíte zadat Vaše původní texty a deeply je o něco vylepší, třeba o jednu větu, která by Vás nenapadla. Takž určitě to stojí za to. Můžete využít třeba funkci benefit – která vypíše unikátní vlastnosti Vašeho produktu. Další skvělá funkce přesvědčivý nadpis – vytvoří perfektní nadpis, nad kterým byste seděli jinak hodinu. Funkce odrážky zase zjednoduší Vaše krkolomné texty do srozumitelných bodů. 

Marketingové poučky a jejich praktické využití

Pokud si potrpíte na marketingových modele bude něco pro Vás sekce AIDA frameworku, která pomocí tohoto scénáře vytvoří text pro Váš produkt. Můžete využít také BaB framework, PAS framework, PASTOR framework, SSS framework. Jen směle do toho. 

Tvorba reklam

Ano, dokonce i reklamy za Váš deeply vytvoří. Je potřeba vytvořit reklamu na Facebook, nebo do Google ads, nebo do S kliku? Ano, i tohle je možné. Nechejte pracovat umělou inteligenci za Vás. 

Sociální sítě

Jsme tam všichni ale občas už dochází témata o čem pořád psát. Nechte to na umělé inteligenci. Není problém aby Vám vytvořila statusy na různé typy sociálních sítí. 


Vyzkoušejte si deeply ZDARMA a vyšvihněte Vaše podnikání na další level.