fbpx

JAK ZAČÍT vydělávat z domu?

Líbilo by se Vám mít vlastní funkční podnikání na internetu? Pracovat z pohodlí domova nebo odkudkoliv Vás napadne? Jste ochotni zatnout zuby a vybudovat si e-shop od nuly?

Představte si jaké by to bylo mít internetový e-shop, o který se budete starat pár hodin denně a můžete tak získat více času na svoje koníčky, rodinu nebo jiné aktivity. Díky správnému výběru produktu a nastavení obchodní strategie může Vaše podnikání na internetu brzy nahradit Vaše zaměstnání. 

Přemýšlíte již delší čas o podnikání nebo vytvoření dalšího příjmu? Nemáte ale ten správný nápad, nebo nevíte jak začít? Čtete dále, nyní můžete získat návod – jak začít podnikat na internetu. 

Co všechno můžete dělat z domova na internetu?

Přečtěte si o 5ti nápadech na podnikání z domova. 

Založení dropsippingového e-shopu

Práce na dropshippingovém e-shopu je jednoduchá – vyberte si produkty, které chcete prodávat na svém webu, produkty prodáte přes svůj web a potom produkty zákazníkovi pošlete přes Vaše dodavatele.

Není potřeba utrácet peníze za nákup produktů, za pronájem skladových prostor nebo za náklady na dopravu a balení. Peníze můžete investovat do reklamy a čas využít pro nápady na Vašem e-shopu. Dropshipping jako domácí podnikání vyhovuje téměř každému člověku na světě, pokud máte funkční připojení k internetu a zájem o prodej produktů online. Náklady na spuštění dropshippingového obchodu jsou minimální a odměna může být úžasná, pokud do něj vložíte veškerou energii. Chcete se o této metodě podnikání dozvědět více? 

Stáhněte si e-book - který Vás provede procesem založení dropshippingového e-shopu.

Dropshipping

Založení BLOGU

Blog může být skvělý jako samostatný domácí podnikatelský nápad nebo jako doplněk k vašemu e-shopu – nebo vlastně k jakémukoli podnikání.

Předpokládá se, že do roku 2020 bude více než 31 milionů bloggerů .

Statisticky vydělá několik bloggerů více než 100 $ měsíčně. Ale je za tím spoustou času, odhodlání a důvtipu.

Váš blog vám může vydělat peníze mnoha způsoby, včetně:

  • Reklama jako Google AdSense
  • Účtování poplatků za členství nebo předplatné
  • Prodej produktů nebo služeb (jako cokoli, o čem jsme diskutovali v této e-knize!)
  • Affiliate marketing 

Založením blogu nic nezkazíte, jakmile máte stránky které mají určitý traffic, máte vyhráno. 

Výuka online

Můžete mít online výuku. Toto domácí podnikání je ideální pro každého, kdo je trpělivý, dobře umí dobře mluvit, byl dobrým studentem a má vztah k učení. Můžete natočit výuková videa, poskytovat skype konzultace nebo řešit za ostatní úkoly do školy nebo jejich práce. 

Psání článků

Firmy dávají obsah na web více, než kdy jindy. Z tohoto důvodu nikdy nebyl lepší čas být copywritterem na volné noze. Jako autor obsahu na volné noze se musíte rozhodnout pro jaký obor budete psát. 

Tvůrci obsahu jsou placeni buď za článek, nebo za počet slov. Můžete si vybrat cenu a inzerovat své služby online prostřednictvím webových stránek, sociálních médií nebo pomocí platforem třetích stran. 

Virtuální asitenti 

Virtuální asistenti jsou lidé, kteří se starají o různé úkoly, jako je psaní, zpracování objednávek, vedení účetnictví, sociální média, zákaznická podpora atd. Virtuální asistenti mají více dovedností a mají snahu se každý den učit nové věci. Žádný úkol pro ně není příliš velký ani malý.

Virtuální asistenti  si účtují hodinovou sazbu. Být virtuálním asistentem by vyhovovalo někomu, kdo je velmi sebemotivovaný a dokáže dobře fungovat sám. 

pLATÍ U VÁS ŽE

Si chcete si vytvořit pasivní příjmy?

Rádi byste měli další zdroj příjmů kromě Vaší práce?

Chcete začít podnikat ale nechcete investovat velké peníze?

Chcete být nezávislí a jednoho dne říct Vašemu šéfovi sbohem?

Chcete se realizovat v co Vás baví a vytvořit si vlastní produkt a nebo vlastní značku? 

V čem spočívá kouzlo online podnikání?

Na to abyste začali podnikat na internetu Vám stačí pouze počítač, základní znalost užívání počítače a pár tisícovek do začátku. A chuť rozjet vlastní podnikání. Pokud se pohybujete na sociálních sítích a sledujete moderní technologie tím lépe. Nic se nestane přes noc, než vybudujete e-shop, který Vám bude vydělávat strávíte spoustu času hledáním správného produktu, tvorbou e-shopu a marketingem. Pokud vše správně nastavíte může Vám začít generovat e-shop pěkné příjmy. 

Jaké jsou výhody online podnikání?

  • K podnikání Vám stačí počítač a internet
  • Ze začátku se můžete podnikání věnovat po práci a rozjíždět byznys postupně. 
  • Až se podnikání rozjedete, jste pánem svého času a můžete pracovat v jakýkoliv čas přes den. 
  • Nemusíte ihned vynakládat velké množství peněz, jako když byste začínali podnikat například s kamennou prodejnou nebo v oblasti služeb, kde jsou vyšší vstupní náklady. 

JAKÉ JSOU VÝHODY ZALOŽENÍ E-SHOPU NA METODĚ DROPSHIPpING?

Vše vyřešíte přes Váš počítač

E-shop si založíte z pohodlí domova nemusíte nikam chodit.

Věnujete se Vaší značce a marketingu

Díky úspoře času se skladováním a manipulací produktů, můžete čas využít na tvorbu Vaší značky na internetu.

Tvorba e-shopu je flexibilní

Záleží jen na Vás kdy se budete e-shopu věnovat. Zda to bude po večerech po Vaší práci nebo přes víkendy.

Nemusíte nakupovat žádné produkty a skladovat je

Dodavatel za Vás zboží bude skladovat, zabalí jej a odešle na příslušnou adresu.

Je jednoduché začít

Stačí Vám jen vědět, co chcete prodávat. Díky platformě Shopify, naimportujete snadno produkty do e-shopu. Začít můžete během pár dní.

Je snadné vyrůst

Můžete začít na e-shopu s pár produkty. Postupně můžete rozšiřovat a přidávat produkty a zvyšovat tak hodnotu objednávky.

I vy můžete mít během pár dní e-shop, který Vám začne vydělávat

Chcete znát návod, jak se stát finančně nezávislými a mít svobodu nad Vaším časem?

Dropshipping

úSPĚŠNÉ PŘÍBĚHY DROPPSHIPINGOVÝCH PODNIKATELŮ

3 Studenti vysoké školy, si založili tento e-shop s příběhem. Tito studenti chtěli najít perfektní košili, které se hodí na více účelů, jako je pohodová projíždka na kole, čas v práci, nebo večerní posezení s přáteli. Vlastní značku rozjeli v roce 2008, z jejich sen se stal skutečností a začali prodávat oblečení. Za pár let, jejich působení jejich příjmy přesáhly 1,5 milionu dolarů. Toto číslo stále roste.
Taylor Stitch
Móda
Fitness je jedna z velkých odvětví na internetu.Všichni se cítíme lépe, když jsme ve skvělé kondici. O nalezení správné rovnováhy mezi módou a funkcí se postaral právě Gymshark. Gymshark je značka fitness s fitness oblečením, která začala ve Velké Británii s několika středoškoláky v roce 2012. Ben Francis a jeho přátelé zahájili sítotisk i v garáži, která od té doby neustále roste. Dnes už je značka rozšířená ve 131 různých zemích po celém světě.
Gymshark
Fitness oblečení
Toto je inspirativní příběh, protože vše začal tvořit 17letý Johan, který měl vášeň pro hodinky. Podařilo se mu vytvořit obchod, který ze začátku nevydělával vůbec nic ale již za rok mu e-shop přinesl příjmy 13 500 dolarů. Nelíbilo se mu pracovat pro nikoho jiného, ​​a tak se rozhodl jít cestou svojí vášně. Ačkoli byla cesta trochu hrbolatá, nenechal se strhnout a začal si uvědomovat, že chce předat hodnotu do života zákazníků. Proto se snažil zkoušet různé způsoby, jak oslovit zákazníky. Podívejte se na jeho komunikaci sami.
Watch Outfitters
Hodinky