fbpx

Přemýšlíte nad ponikáním na internetu?

Chcete si založit vlastní e-shop? Pracovat z pohodlí domova a být pánem svého času? Chcete se ponořit do tvorby ziskového e-shopu a vytvořit vlastní značku?

Čtěte dále pokud:

Chcete časem odejít ze svého zaměstnání a začít podnikat, nebo si vytvořit příjmy ještě při studiích? 

Chcete si vybudovat podnikání na internetu a prodávat produkty, které Vás baví?

Chcete se živit  tím, co Vás opravdu baví a naplňuje

Vám nevyhovuje Vám klasické zaměstnání s pevnou dobou

Potřebujete přivýdělek v této době?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli ano,  máme pro Vás možnost jak těchto věcí snadno dosáhnout.

Jaký je náš příběh?

S přítelem jsme hledali přivýdělek při našem studiu. Začali před 3 lety podnikat s e-shopem postaveném na aplikaci Shopify. Náš e-shop byl zaměřený na doplňky pro psy. Zaměřili jsme se na USA a poté Kanadu. Žádné sklady jsme neměly, veškeré zboží jsme posílali z Aliexpressu přes službu e-packet. Po roce provozu jsme do marketingu investovali měsíčně zhruba 100 000 Kč za měsíc a naše obraty se pohybovali kolem 350 000 Kč. Poté jsme se rozhodli e-shop prodat a pokračovat s dalšími e-shopy produkty v oblasti módy. Díky tomu, že jsme začali ještě na vysoké škole, jsme si vytvořily stabilní příjmy hned ze startu našeho pracovního života. 

Jaké jsou výhody online podnikání?

  • K podnikání Vám stačí počítač a internet
  • Ze začátku se můžete podnikání věnovat po práci a rozjíždět byznys postupně. 
  • Až se podnikání rozjedete, jste pánem svého času a můžete pracovat v jakýkoliv čas přes den. 
  • Nemusíte ihned vynakládat velké množství peněz, jako když byste začínali podnikat například s kamennou prodejnou nebo v oblasti služeb, kde jsou vyšší vstupní náklady. 

I vy můžete mít během pár dní e-shop, který Vám začne vydělávat

Chcete znát návod, jak se stát finančně nezávislými a mít svobodu nad Vaším časem?

Přpravili jsme pro Vás online tří týdenní kurz, ve kterém Vás provedeme procesem výběru produktů, založením a nastavením e-shopu a následnou propagací a marketingem. 

1.jak najít nápad na podnikání?

V online kurzu si ukážeme metody jak najít ziskový produkt. V materiálech najdete typy, pro inspiraci. Ukážeme si, jak postupovat při výběru vhodného produktu. A pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší. Ukážeme si tajné taktiky nejlepších dropshipperů. 

V kurzu nechybí ani část o vlastní značce nebo produktech na které si můžete udělat vlastní popisky. 

2. Nastavení e-hopu na platformě Shopify

Výhodou kurzu je, že nemusíte mít žádné předchozí znalosti z tvorby webových stránek nebo e-shopů. Ukážeme si ve videích, jak vše nastavit. Proto můžete postupně e-shop vytvářet podle vlastního tempa. Budete tak mít konkrétní návod protože během kurzu si ukážeme jak od nuly vytvořit vlastní e-shop s produkty, popisky a bude nachystaný k propagaci. Díky moderním technologiím nemusíte dávat za vytvoření e-shopu majlant. Stačí použít funkční systémy. 

3. Jak nastavit reklamu a získat platící zákazníky?

Vybrat produkt, vytvořit e-shop mohlo by se zdát, že to stačí. Ale není to tak. Důležité je, přivést na Váš e-shop ty správné zákazníky, kteří budou mít o Vaše produkty zájem. Ukážeme si jak nastavit reklamu na Facebooku a Instagramu a Google. Seznámíme se s email marketingem. Cílem této části je ukázat, jak marketing funguje a jak jej můžete prakticky použít k propagaci Vašeho e-shopu. 

Kurz je navržen s ohledem na úplné začátečníky. Pokud již nějaké zkušenosti máte, může Vám kurz pomoci na vaší cestě v online podnikání. Provedu vás krok za krokem a ukážu vám přesně to, co jsme udělali my pro vybudování výnosného podnikání s dropshippingovým e-hopem. Budeme se společně učit a během několika prvních videí si vybudujete svůj vlastní plně funkční e-shop. Ukážeme si jak najít ziskové oblasti, a jak najít na těchto trzích horké prodejní produkty. Identifikujeme vašeho ideálního zákazníka a poté si ukážeme jak ho přivést do vašeho obchodu, aby koupil vaše produkty.

Pro koho je kurz určen?

– Pro každého, kdo chce zahájit skutečné online podnikání a začít vydělávat peníze online
– Pro ty, kdo chtějí vědět, jak si vybrat nejlepší produkty k prodeji, aby vydělali peníze online
– Pro ty, kteří chtějí pracovat odkudkoli na světě – cestujte při práci a vydělávejte peníze online
– Pro každého, kdo má zájem o vybudování shopify dropshippingového obchodu
 – Pro ty, kteří chtějí vytvořit dropshippingový e-hop Shopify

úSPĚŠNÉ PŘÍBĚHY DROPPSHIPINGOVÝCH PODNIKATELŮ

3 Studenti vysoké školy, si založili tento e-shop s příběhem. Tito studenti chtěli najít perfektní košili, které se hodí na více účelů, jako je pohodová projíždka na kole, čas v práci, nebo večerní posezení s přáteli. Vlastní značku rozjeli v roce 2008, z jejich sen se stal skutečností a začali prodávat oblečení. Za pár let, jejich působení jejich příjmy přesáhly 1,5 milionu dolarů. Toto číslo stále roste.
Taylor Stitch
Móda
Fitness je jedna z velkých odvětví na internetu.Všichni se cítíme lépe, když jsme ve skvělé kondici. O nalezení správné rovnováhy mezi módou a funkcí se postaral právě Gymshark. Gymshark je značka fitness s fitness oblečením, která začala ve Velké Británii s několika středoškoláky v roce 2012. Ben Francis a jeho přátelé zahájili sítotisk i v garáži, která od té doby neustále roste. Dnes už je značka rozšířená ve 131 různých zemích po celém světě.
Gymshark
Fitness oblečení
Toto je inspirativní příběh, protože vše začal tvořit 17letý Johan, který měl vášeň pro hodinky. Podařilo se mu vytvořit obchod, který ze začátku nevydělával vůbec nic ale již za rok mu e-shop přinesl příjmy 13 500 dolarů. Nelíbilo se mu pracovat pro nikoho jiného, ​​a tak se rozhodl jít cestou svojí vášně. Ačkoli byla cesta trochu hrbolatá, nenechal se strhnout a začal si uvědomovat, že chce předat hodnotu do života zákazníků. Proto se snažil zkoušet různé způsoby, jak oslovit zákazníky. Podívejte se na jeho komunikaci sami.
Watch Outfitters
Hodinky

Co budete mít po dokončení kurzu?

Vyberete si produkty, které začnete prodávat a začněte vydělávat peníze online

Vytvoříte si Shopify Dropshipping eshop

Automatizujte import produktů do vašeho obchodu z Aliexpressu

Zvýšíte prodeje svých produktů pomocí tajných tipů

Vytvoříte podnikání pomocí neprůstřelného systému

Přivedete návštěvníky do dropshippingového obchodu

Znovu cílit na zákazníky, kteří opustili Váš e-shop bez nákupu

ZADEJTE NÁM VÁŠ EMAIL A BUDEME VÁS INFORMOVAT, JAKMILE BUDE KURZ SPUŠTĚN. PŘEDPOKLÁDANÁ CENA KURZU BUDE  3 999,- Kč.