fbpx

Ke startu není potřeba skoro nic. Dropshiping je potenciální obchodní příležitost s mnoha výhodami, které přitahují podnikatele v e-commerce. Můžete oslovit dodavatele na Aliexpressu, přidat si je do svého e-shopu, který si snadno vytvoříte pomocí Shopify, a následně můžete spustit reklamu, která se ze začátku, nebude pohybovat ve vysokých částkách.

Nemusíte investovat velké peníze. Kvůli povaze dropshipingu nemusíte investovat do skladování zboží. Místo toho zaplatíte a objednáte zboží až, když si jej od vás zákazník nakoupí a zaplatí za něj. Díky aplikaci Oberlo, snadno uděláte objednávku přímo u dodavatele.

Nemusíte řídit zásoby. Vy jako dropshiper nikdy fyzicky zboží nevidíte. Proto se nemusíte starat o postup dodavatelského řetězce včetně balení a rozesílání. Všechno udělá dodavatel produktu za Vás.

Dropshiping Vám ušetří náklady na nákup a skladování, ušetříte za lidské zdroje, které provozují celý dodavatelský řetězec.

Nízká rizika – Vzhledem k tomu, že nemusíte nakupovat výrobky předem, jste bez rizika přebytku na skladu. Takže jediné co můžete ztratit je investice do budování webových stránek a marketingu.

Široká nabídka produktů – V případě dropshipingu můžete mít ve svém e-shopu velké množství produktů, díky tomu že nemusíte držet sklady.

Možnosti rozšiřovat e-shop – Bez požadavku na kapitálové investice, lidské zdroje a držení skladů je Vaše podnikání v oblasti dropshipping vysoce škálovatelné v závislosti na růstu poptávky.


1 komentář

Průvodce systémem Shopify - profesionální e-shop snadno a rychle - Dropshipping · 10 února, 2018 v 9:30 pm

[…] kontaktuje dodavatele, který pak dodá produkt ze skladu přímo k zákazníkovi. Jaké jsou další výhody tohoto obchodního […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *