fbpx

Najít produkty, které budete prodávat, může být těžký proces, obzvláště pokud jste nováčkem v tomto oboru. Pro Váš byznys je důležité, abyste nabídli zákazníků, kvalitní výrobky, které můžete prodávat za konkurenční ceny. V tomto Vám pomůže metoda dropshipping.

Trendy produkty jsou ideální pro dropshipping

Produkty, které právě letí, jsou ideální volbou pro tento druh byznysu. Pokud se vám podaří natrefit na tyto trendy produkty, ještě dříve než se dostanou do komerčních obchodů, můžete využít situace a začít ihned vydělávat.

Pokud máte zájem o nalezení trendy produktů, nebo produktů takových, které budou v budoucnu oblíbené, můžete se mrknout na následující stránky:

Projděte si stránky a udělejte si poznámky o tom co vás napadne. Přemýšlejte rovnou o možných kanálech propagace a jak by to mohlo celé vypadat.

Najděte si svoji niche

Zaměření se na konkrétní typ produktů je dnes hodně populární. Můžete se podívat na stránku Google trends a zjistit se, jak si vedou vaše preferované oblasti z hlediska konkurence hledávání a ve složitosti dostat se na úroveň konkurentů a v nejlepším případě se dostat před ně. Jistě budete mít menší konkurenci, pokud se zaměříte na konkrétní oblast, než když budete vystupovat obecně. Bude se vám pak i lépe cílit v reklamě na facebooku nebo Google Adwords.

Základním cílem každého e-shopu je generovat zisk. A vaše produkty by měly být vybrány s ohledem na tuto skutečnost. Hledejte takové produkty, na kterých si můžete dát marži alespoň 10 dolarů. Pokud najdete na Aliexpressu hodinky, které stojí 5 dolarů prodávejte je na svém obchodě minimálně za 15 dolarů. Do ceny nezapomeňte započítat náklady na online marketing.

Hledejte zajímavé produkty na jiných e-shopech

Projeďte si e-shopy a podívejte se na jejich nejprodávanější produkty. Tyto informace můžete použít ve svůj prospěch a udělat si tak představu o nejprodávanějších produktech.

Stojí za to, se podívat na tyto odkazy:

Nejprodávanější kategorie na Amazonu

Nejprodávanější produkty na Aliexpressu

Zeptejte se přátel

Až příště budete sedět na kávě s přáteli zeptejte si jich jaké trendy produkty právě používají. Nebo jaké produkty nemohou sehnat, nebo co je na stávajících produktech trápí.

 Rozhlédněte se kolem

Podívejte se doma, v práci, jaké používáte produkty, a bez kterých nemůžete žít? Jaké produkty vám ulehčují život? Je něco z toho těžké normálně sehnat?

Vytvořte si seznam produktů, které se vám zdají nejvhodnější a mohly by postoupit do užšího výběru.

Jaké trendy produkty frčí? Inspirativní nápady.

Jakmile budete mít produkt vybraný, pusťte se do testování. Využijte 14 dní zdarma na shopify, přidejte do e-shopu pár produktů a zapněte první reklamu a testujte Váš e-shop.

Kategorie: Jak začít?

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *