fbpx

Je tolik možností s čím se dá začít obchodovat, jen se těžko odhaduje jaká niche může být úspěšná. Nejde o to vytvořit výnosný obchod na krátkou chvíli, ale je vhodné se zaměřit na segmenty i z dlouhodobého hlediska.  Můžete se mkrnout na následující seznam výrobků u kterých se zvyšuje jejich popularita. Připravili jsme pro Vás také návod, který Vás provede výběrem produktu.

Selfie drony

Drony jsou pěkný příklad niche, který má rostoucí trend. Drony se začínají využívat pro doručování zásilek, využívají jej zemědělci pro hlídání jejich pozemků. Popularita selfie dronů, stále roste. Pokud se rozhodnete pro obchodování s drony, můžete využít niche selfie drony, produkt je určen pro mladé lidi, kteří rádi dělají selfie fotky. K propagaci můžete použít různé zábavné fotky. Myslíte si, že můžete levně objednat zboží z číny a pak za vyšší cenu v ČR prodat? Správně to můžete, zde je návod jak prodávat zboží z Aliexpressu.

Pomůcky pro cvičení

Zaměřit se na věci pro cvičení je velice výnosná niche. Může se jedna o pomůcky jako závaží, lékařské míče, fitness podložky a další pomůcky, na které se můžete přímo zaměřit. Pokud se budete věnovat tvorbě obsahu, tak že natočíte video, jak cvičit s nabízenými výrobky.  Můžete se takhle zviditelnit.

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka mají v současné době 31% podíl na trhu a stále se očekává jeho růst. Předpověď je taková, že se očekává obrat v prodeji bezdrátových sluchátek v roce 2025 15,8 miliard dolarů.  Bezdrátová sluchátka rostou na popularitě kvůli pokroku v technologiích. Při budování značky na téma bezdrátová sluchátka – mohou být úspěšná videa, která budou prezentovat, základní výhody tohoto produktu. Například jak lidé běží, dojíždějí do práce atd.

Obaly na telefon

Doplňky k telefonům budou v roce 2025 tvořit 121,72 bilionů dolarů.  Je zde stále hodně prostoru, jak se dá vstoupit na trh. Můžete zaměřit na speciální kryty na mobil pro ženy nebo na nějaké specifické téma. Kryty na mobil tvoří 20,5% z celkového odvětví doplňkům k mobilním telefonům. Díky šablonám, které si na Shopify můžete nainstalovat, bude Váš e-shop vypadat, jako profesionální e-shopová platforma.

Power banky

Do roku 2022 se očekává, že trh power bankami bude tvořit 25 bilionů dolarů. Power banky jsou skvělý gadget a očekává se jejich další růst na popularitě. Do vašeho e-shopu si můžete power banky jednoduše nahrát pomocí aplikace Oberlo. K propagaci je vhodná facebooková reklama ale můžete také otestovat reklamu ve vyhledávání nebo bannerovou reklamu, ve které můžete použít pohyblivé neboli dynamické bannery, které zaujmou.

Kartáčky na zuby s bambusu

Hledáte-li úplně nové nápady, tak potenciál bambusových kartáčků se stále zvyšuje. Několik měsíců se udržuje vysoký objem vyhledávání u tohoto produktu, je to trend do kterého je vhodné naskočit ihned bez váhání. Bambusové kartáčky jsou populární z důvodů zvyšujícího se zájmu o redukci výrobků z plastu. Kartáček vydrží několik měsíců, kartáčky jsou tak ekologičtější. Je  jen na vás zda založíte obchod pouze na kartáčky, nebo na věci z bambusu.  K propagaci můžete využít facebookovou reklamu a mít okamžité prodeje. Pokud byste cílili na organické vyhledávání je to běh na delší trať. Cílem je z dlouhodobého hlediska zvyšovat průměrnou hodnotu objednávky, můžete tak přidat například produkty pro bělení zubů atd. Zajímá Vás, jak můžete stanovit cenu u produktů na e-shopu?

Umělé květiny

Umělé květiny jsou využívány na svatbách rodinných oslavách nebo jako výzdoba interiéru. Můžete cílit na lidi, kteří chtějí oživit svoje bydlení, nebo do podniků pro zpříjemnění pracovní atmosféry. Květiny můžete začít propagovat na pinterestu, což je skvělá platforma pro oslovení žen. Více proč je důležité založit, úzce specifikovaný e-shop?

Založení e-shopu na SHOPIFY je opravdu jednoduché, pojďte to vyzkoušet zdarma.

 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *